מברשות שיער המותאמות לסוג השיער שלך

השיער שלנו הוא הכוח שלנו, ושיער בריא הוא סמל לחיוניות ובריאות. מי שמקפידה לשמור על בריאות השיער שלה, יודעת עד כמה חשוב להבריש אותו היטב מדי יום ואפילו כמה פעמים במהלך היום. אם בעבר היה סוג אחד של מסרק או מברשת לשיער – היום יש לא מעט סוגים של מברשות שיער כך שכל אחת יכולה לבחור את המברשת שהכי תתאים לסוג ואופי השיער שלה ולדרך שבה היא שומרת על השיער באופן שגרתי ויומיומי.

איך בוחרים מברשת שתתאים לסוג השיער שלכם ותעשה לו פלאים?

  • מברשות שיער לבעלות שיער מתולתל – עדיף לבחור מברשת שהראש שלה בצורה אליפטית עם כרית שבה נעוצים הסיבים. מברשת מהסוג הזה תהיה מתאימה לשיער באורך בינוני, גלי או מתולתל והיא אידיאלית גם כדי לפתוח קשרים.
  • מברשת לפתיחת קשרים – מברשת בעלת ראש מלבני גדול ושטוח. היא מתאימה לשיער ארוך וחלק בעל קשרים שאינם מורכבים או מסובכים מדי. כמו כן, ניתן להשתמש בה כדי להבריש את השיער במהלך הפן. מברשת זו מכונה גם “מברשת מטקה”.
  • מברשות שיער דק עם נטייה לחשמל סטטי – מברשת בעלת סיבי ניילון או סיבי ניילון המשולבים עם סיבים טבעיים. מסייעת להורדת נפח ולמניעה של חשמל סטטי.
  • מברשת שיער לבעלות שיער עבה – מברשת עם סיבים טבעיים, רכים ומרוחקים זה מזה תתאים לשיער עבה – להתרה של קשרים ולפיזור השומן הטבעי של השיער לכל אורכו כדי למנוע יובש.

מגוון רחב של מברשות שיער איכותיות

על השיער שלך צריך לשמור. מחפשת מברשת שיער איכותית? בין אם את נהנית משיער חלק, מתולתל או גלי – לפניך ב- E Fashion מגוון מברשות שיער בעיצובים שונים אשר יאפשרו לך לשמור על בריאותו. בחרי את זו המתאימה לך ביותר!

מאמרים נוספים